• pl
  • en
  • de


Karuzela Gier

 

Jest, to urządzenie nadmuchiwane, które zawiera w sobie zbiór pięciu gier. Karuzela Gier, jest wspaniałym urządzeniem  integrującym uczestników zabawy. Z urządzenia mogą korzystać gracze w różnym wieku. W jednym czasie bawi się wiele osób.

Nadmuchiwana Karuzela, to, pięć różnych gier:

1. Śpiewacy - zabawa polega na rzucaniu piłkami do "śpiewającego chóru" namalowanego na ścianie urządzenia. Wygrywa ten gracz, któremu uda się wbić jak największą ilość piłek

2.Rugby- uczestnik zabawy jest odwrócony tyłem do urządzenia, w ręku trzyma piłkę do gry w rugby. Zadanie polega na rzuceniu piłki między nogami tak, aby umieścić ją w rękach chwytacza na ścianie urządzenia.

3. Wilhelm Tell- na nadmuchiwanej poprzecznej belce znajduje się pięć kapturków z otworami z których wydobywające się powietrze unosi piłeczki. Uczestnik zabawy otrzymuje łuk ze strzałami lub pistolet z miękkimi lotkami.  Zabawa polega na zestrzeleniu unoszących się piłek.

4. Kredki- jest to gra zręcznościowa polegająca na rzutach kolorowymi obręczami. Uczestnik zabawy otrzymuje pięć obręczy i ma za zadanie narzucić obręcze na nadmuchiwane kredki. Wygrywa ten kto, narzuci więcej obręczy na kredki.

5.Baseballista- na nadmuchiwanej poprzecznej belce znajduje się kapturek z otworem z którego wydostaje się powietrze unoszące piłeczkę. Uczestnik zabawy otrzymuje nadmuchiwany kij baseballowy. Zadanie polega na wbiciu piłeczki w otwory na ścianie urządzenia.