• pl
  • en
  • de


Urodzinki

 Za namową rodziców utworzyliśmy  zakładkę Urodzinki.

Przedstawiamy naszą propozycję urządzeń, jakie Państwo możecie wykorzystać podczas organizacji uroczystości rodznnych.

Przedstawione dmuchańce są wesołe, kolorowe o różnej tematyce. Wszystkie urządzenia posiadają aktualne orzeczenia techniczne niezbędne w działalności rozrywkowej dla dzieci i Państwa bezpieczeństwa.

Rybki 

To mały skakaniec, we wnętrzu którego znajdują się ciekawe nadmuchiwane elementy w kształcie rybki i konika morskiego. Dmuchaniec jest oceanicznie kolorowy z rysunkami różnokolorowych zwierząt morskich.

Rozmiary urządzenia: długość 5m, szerokość 3,5m, wysokość 4m

      

 

Robuś

Tegoroczna nowość Robuś, to urządzenie malowane technikami laserowymi. Dmuchaniec to mały robot we wnętrzu którego znajduje się niewielka zjeżdżalnia, miejsce do skakania i oryginalne nadmuchiwane elementy do zabawy. Dzięki temu, że w ścianach zamontowano miękkie siatki, można obserwować bawiące się dzieci. Urządzenie jest bajecznie kolorowe.

Wymiary urządzenia: długość 5,2m, szerokość 4,2m wysokość 4,5m

        

 

Robot

Jest to urządzenie wielofunkcyjne o interesującej konstrukcji. Dmuchaniec jest kolorowy z przepiękną grafiką w temacie robotyki. Robot, we wnętrzu posiada zjeżdżalnię, tunele, wiszące nadmuchiwane kule i dużo miejsca do skakania

Wymiary urządzenia: dł. 10m, szer.3,8m, wys. 4,9m

 

    

Piesek

Piesek to wesoły skakaniec, zabudowany z wszystkich stron ścianami. W połowie wysokości znajduje się delikatna siatka umożliwiająca opiekunom obserwować bawiące się dzieci. Opcjonalnie można do środka urządzenia wsypać kolorowe piłeczki i skakaniec staje się dodatkowo suchym basenem.

Wymiary urządzenia: długość 4,5m, szerokość 5m, wysokość 4,5m

      

Traktor

To nadmuchiwane urządzenie przypominające kształtem traktor, we wnętrzu którego znajduje się nieduża zjeżdżalnia i miejsce do skakania. W ścianach dmuchańca zostały wszyte miękkie siatki pozwalajace obserwować bawiące sie dzieci. Wejście do urządzenia znajduje się na boku Traktora, ślizgawką wyjeżdża się z przodu dmuchańca. Nadmuchiwany Traktor, to urządzenie kolorowe o wesołej grafice.

Wymiary urządzenia: długość 7,2m, długość 5,5m, wysokość 4,8m

   

 

Dino

Jest to mała zjeżdżalnia o ciekawym kształcie wesołego dinozaura. Nieduża wysokość i łagodne, miękkie schodki, umożliwiają wejście na urządzenie najmłodszym uczestnikom zabawy.

Wymiary urządzenia: długość 7,5m, szerokość 3,5m, wysokość 2,7m

        

Galeon

To kolorowy dmuchaniec w kształcie statku. O jego wyjątkowości stanowi fakt, że urządzenie może się kołysać podczas zabawy, sprawiając wrażenie, że statek płynie po falach.  Wewnątrz dmuchańca znajdują się nadmuchiwane elementy uatrakcyjniające dzieciom zabawę. Urządzenie posiada okienka z miękkę siatką umożliwiające obserwację bawiących się dzieci.

Rozmiary urządzenia: długość 6,1m, szerokość 6,1m, wysokość 3,7m

          

Kredki

to kolorowy skakaniec z wieloma oryginalnymi elementami we wnętrzu. Uczestnicy zabawy mają do dyspozycji niewielką zjeżdżalnię, tunele, ciekawe przeszkody, miejsce do skakania.

Kredki dostarczą dzieciom dużo ruchu.

Wymiary urządzenia: długość 10m, szerokość 5m, wysokość 3,5m