• pl
  • en
  • de


Zjeżdżalnie dmuchane

Dzisiaj trudno sobie wyobrazić udany festyn dla dzieci bez kolorowej zjeżdżalni dmuchanej. Zawsze jest to jedna z najbardziej obleganych przez nasze pociechy atrakcji. Rodzice również doceniają zalety, jakie posiadają zjeżdżalnie dmuchane – mogą oni na chwilę odsapnąć, podczesz gdy ich dzieci się bezpiecznie bawią. Zgodzicie się Państwo, że ogromną radością dla dziecka jest zjechać z wysokiej, kolorowej i bezpiecznej zjeżdżalni. My to wiemy dlatego w swojej ofercie umieściliśmy zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci, które w stu procentach spełnią Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie posiadamy zjeżdżalnie dmuchane o różnych rozmiarach i odwołujące się do budzącej dziecięcą fantazję tematyki. Każda nasza zjeżdżalnia dmuchana to bardzo solidna konstrukcja, która przez cały czas użytkowania pozostanie w idealnym stanie, gwarantując bezpieczną zabawę wszystkim dzieciom. Poniżej znajdują się produkty, które są dostępne aktualnie w naszej ofercie. Klikając w konkretny produkt zostaną Państwo przeniesieni do podstrony z opisem danej zjeżdżalni.

Każda zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci dostępna w naszym asortymencie to wysokiej klasy produkt, który jest na bieżąco sprawdzany pod względem sprawności technicznej. Dzięki temu, dajemy pewność, że zabawa z wykorzystaniem oferowanych atrakcji będzie bezpieczenia i przyniesie dzieciom sporo frajdy. Produkty z tej kategorii okażą się niezastąpionym rozwiązaniem podczas festynów, pikników oraz innych wydarzeń odbywających się na świeżym powietrzu.

W naszej ofercie posiadamy zjeżdżalnie dmuchane o różnych rozmiarach i odwołujące się do budzącej dziecięcą fantazję tematyki. Każda nasza zjeżdżalnia dmuchana to bardzo solidna konstrukcja, która przez cały czas użytkowania pozostanie w idealnym stanie, gwarantując bezpieczną zabawę wszystkim dzieciom. Poniżej znajdują się produkty, które są dostępne aktualnie w naszej ofercie. Klikając w konkretny produkt zostaną Państwo przeniesieni do podstrony z opisem danej zjeżdżalni.

Proponowane zjeżdzalnie dmuchane są dostępne w różnorodnych wariatach, dzięki czemu bez kłopotu dobierzesz produkt odpowiadający zaintersowaniom dzieci. Finezyjne kształy oraz doskonale skomponowana kolorstyka, decydują o tym, że zjeżdżalnie cieszą się dużym zaintersowaniem zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek. Jesteśmy przekonani, że impreza z wykorzystaniem naszych atrakcji zapewni dzieciom beztroską, niczym nieskrępowaną zabawę oraz wywoła na ich twarzach uśmiech radości.


Transformers

(Jedyne urządzenie w Polsce!)

To jedyna w kraju zjeżdżalnia dmuchana, nawiązująca do bardzo popularnego wśród dzieci w różnym wieku filmu. Cała konstrukcja została wykonana na licencji producentów filmu, a wykorzystanie nowoczesnych metod laserowych pozwoliło stworzyć zjeżdżalnię z dużą dbałością o detale. Dzieci mogą bezpiecznie zjeżdżać dwoma tunelami oraz bawić się na znajdującym się poniżej placu zabaw z przeszkodami.

Galeon

Imitująca przemierzający morza i oceany okręt zjeżdżalnia to idealne miejsce zabawy dla każdego małego pirata! Wysoki maszt, liczne otwory w ścianach oraz nawiązujące do tematyki rysunki sprawiają, że dzieci mogą poczuć się jak w prawdziwym statku. Znaczne rozmiary całej konstrukcji umożliwiają natomiast jednoczesną, bezpieczną zabawę dla sporej grupy dzieci w różnym wieku.

Wodospad

Kiedy pogoda nie pozwala na zabawę w morzu lub jeziorze, doskonałą alternatywą są niezwykle kolorowe zjeżdżalnie dmuchane imitujące wodne zjeżdżalnie. Dzieci mogą bezpiecznie wdrapywać się po kolorowych schodkach ograniczonych wysokimi ściankami na mierzącą ponad dziewięć metrów konstrukcję, a następnie wykonać radosny ślizg po grzbiecie przypominającym spływającą wodę.

 

But

Zjeżdżalnia przypominająca ogromny, kolorowy but to kolejna propozycja gwarantująca niezapomnianą rozrywkę dla dzieci w różnym wieku. Ciekawa kolorystyka oraz ścianki boczne zwieńczone nadmuchiwanymi sznurowadłami rozbudzają wyobraźnie dzieci, które mogą bez przeszkód wdrapać się na samą górę po schodkach, a następnie zjechać szeroką, dwukolorową zjeżdżalnią ograniczoną wysokimi ściankami.

Ośmiornica

Ośmiornica to kolejna nadmuchiwana zjeżdżalnia nawiązująca do tematyki morskiej. Jest ona bardzo kolorowa i ozdobiona rysunkami rybek oraz innych morskich zwierzątek, a na jej szczycie znajduje się uśmiechnięta ośmiornica. Dzieci po wspięciu się schodkami na samą górę mogą bezpiecznie zjechać jedną z trzech łagodnych zjeżdżalni ograniczonych miękkimi ściankami.

 

Dino

Nie ulega wątpliwości, że zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci z motywem dinozaura najbardziej fascynują młodych odkrywców. Właśnie dlatego przygotowaliśmy idealną zjeżdżalnię dla najmłodszych w kształcie wesołego dinozaura. Jest to nieduża i bardzo bezpieczna zjeżdżalnia, dająca duże możliwości zabawy nawet dopiero odkrywającym podobną rozrywkę pociechom. Niewielkie schodki i bardzo łagodny zjazd przekonają nawet niezbyt odważnych amatorów zjeżdżalni.

Cyrk

Nadmuchiwany cyrk to kolejna zjeżdżalnia o dużych rozmiarach, dająca możliwość jednoczesnej zabawy większej liczbie dzieci. Długi i bardzo szeroki zjazd to podstawowe zalety tej niezwykle kolorowej i ozdobionej wesołymi rysunkami zjeżdżalni. Jest to idealna propozycja na różne festyny i imprezy dziecięce – gwarantuje niezapomnianą zabawę i bezpieczeństwo wszystkich pociech.